Kalėdinių žaisliukų lipdymo pamoka

35 50 

Kai už lango stuksens šaltukas – namuose norėsis jaukumo ir šilumos… Tokią aplinką sukurti labai lengva, kai esate kalėdinių žaisliukų dirbtuvėse!

Šiuose šventiniuose užsiėmimuose tiek vaikai, tiek suaugę galės kurti rankų darbo eglutės papuošimus ne tik sau, bet ir patiems artimiausiems ar net dovanoms.

Įgyvendinti nuostabiausias idėjas bei nulipdyti įvairiausių dydžių ir formų eglutės dekoracijas nebus sunku, nes molis užsiėmimo metu nėra neribojamas.

Patikėkite manimi, tokie lipdymo vakarėliai – patys jaukiausi, o čia laukiami visi!

O kad šventinę nuotaiką kurti būtų smagiau – kviečiu Jus pasipuošti kalėdiškiausiais drabužiais, kurie padės dar labiau įsijausti į šios nuostabios šventės dvasią!

Kol kursite dekoracijas – aš pasirūpinsiu šiluma ir išvirsiu pačią skaniausią kakavą su miiilžinišku kiekiu mini zefyriukų.

Susidomėjote? Kviečiu jau dabar užsiregistruoti į dirbtuves, kur Jūs galėste ne tik pasimėgaut procesu, bet ir iš anksto pasiruošti šventėms.

Kalėdinės lipdymo dirbtuvės trunka 2 val.

Kainas vaikui – 35 Eur

Kaina suaugusam – 50 Eur

Dieną prieš mūsų pamoką gausite priminimo žinutę su tikslia informacija, kaip atvykti iki studijos.

Įsigydami kursus išsirinkite patogiausią datą, o jei norėsite laiką pakeisti – susisiekite „Molinės virtuvės“ tinklapyje nurodytais kontaktais.

Iki pasimatymo Kalėdiškai pasipuošusioje „Molinės virtuvės“ keramikos studijoje!

Produkto kodas: N/A Kategorija: Žyma:

Lipdymo pamokos metu galėste įgyvendinti savo idėjas, o aš Jums mielai padėsiu nuo pat lipdymo pradžios iki galo! Nevertėtų jaudintis net ir tada, kai idėjų neturės, nes mielai padėsiu ir su kūrybine dalimi.

Kadangi ši pamoka bus skirta tik lipdymui, vietoje žaisliukų glazūravimo (dažymo) galiu pasiūlyti įvairiausius dekoravimo būdus:

Marmurinė technika – tai technika, kurios metu naudojamas balto ir juodo molio duetas. Toks spalvų žaismas sukuria marmuro efektą, o vėliau glazūravus dekoracijas permatoma glazūra – kūrinius galima puikiausiai naudoti puošiant eglutę ar namus.
Žaisliukų dekoravimas spalvotais angobais. Angobas – molis su spalvotu pigmentu. Tai dažai, kuriais galima dekoruoti dar neišdegusią keramiką.
Žaisliukų dekoravimas įvairiais spaudais. Įvairūs įspaudai ar tekstūros papuoš Jūsų nulipdyto žaisliuko paviršių ir net neabejoju, jog atrodys išskirtinai.

Žaisliukų glazūravimas pasirinkta spalva. Jei norėsite išskirtinės glazūros savo žaisliukams, galėsiu juos nuglazūruoti Jūsų pasirinkta glazūros spalva.

Po lipdymo užsiėmimo reikia 3-4 dienų, kad molis išdžiūtų ir tik po to, galima išdegti specialioje krosnyje.

Kad pasiruošimas šventėms būtų dar lengvesnis – po keramikos užsiėmimo, pasirūpinsiu Jūsų šeimos eglės papuošimų degimu, glaz8ravimu, transportavimu bei pakavimu.

Galutinį rezultatą gausite po 2-3 savaičių nuo pirmojo užsiėmimo.

Į kainą įeina:
✨Lipdymo pamokos trukmė 2 val.
✨Keramikos šlifavimas ir paruošimas pirmajam degimui.
✨Visos kokybiškos lipdymui reikalingos priemonės ir molis (molio kiekis nėra ribojamas).
⁣⁣✨Sukurtų papuošimų degimas.

✨ Žaisliukų glazūravimas.
✨Individualus mokymas.
✨Saugus bei šventinis dirbinių supakavimas (atsiėmimas „Molinės virtuvės“ studijoje).

Mes visi norime, kad procesas būtų malonus ir raminantis, todėl viskuo pasirūpinsiu aš, Jums liks tik mėgautis lipdymu.

Dirbtuvėse gali dalyvauti ne daugiau nei 8 asmenys.

Pamokos data

Gruodžio 7 d. (nuo 14 val.)

Vaikas / suaugęs

Vaikas, Suaugęs

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kalėdinių žaisliukų lipdymo pamoka”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis