Kalėdinių žaisliukų lipdymo pamoka vaikams

25 

Kai už lango stuksens šaltukas – namuose norėsis jaukumo ir šilumos… Tokią aplinką sukurti labai lengva, kai esi kalėdinių žaisliukų dirbtuvėse!


Šiuose šventiniuose užsiėmimuose Tavo vaikučiai galės kurti rankų darbo eglutės papuošimus ar indus ne tik sau, bet ir patiems artimiausiems ar net dovanoms.

Įgyvendinti nuostabiausias idėjas bei nulipdyti įvairiausių dydžių ir formų eglutės dekoracijas nebus sunku, nes molis užsiėmimo metu nėra neribojamas.

Patikėk manimi, tokie lipdymo vakarėliai – patys jaukiausi, o čia laukiami visi!

O kad šventinę nuotaiką kurti būtų smagiau – kviečiu vaikus pasipuošti kalėdiškiausiais drabužiais, kurie padės dar labiau įsijausti į šios nuostabios šventės dvasią!


Kol Jie kurs dekoracijas – aš pasirūpinsiu šiluma ir išvirsiu pačią skaniausią kakavą su miiilžinišku kiekiu mini zefyriukų.

Susidomėjai? Kviečiu jau dabar užsiregistruoti savo vaiką į dirbtuves, kur jis galės ne tik pasimėgaut procesu, bet ir iš anksto pasiruošti šventėms.

Kalėdinės lipdymo dirbtuvės vyks ketvirtadieniais 18 – 20 val.

Įsigydamas kursus išsirink patogiausią datą, o jei norėsi laiką pakeisti – susisiek „Molinės virtuvės“ tinklapyje nurodytais kontaktais.

P.s. Jei vaikai lankys ne vieną pamoką, turės galimybę glazūruoti pasirinktomis spalvomis savo sukurtus papuošimus ar indus. 

Iki pasimatymo „Molinėje virtuvėje“!

Produkto kodas: N/A Kategorija: Žyma:

Lipdymo pamokos metu vaikai galės įgyvendinti savo idėjas, o aš Jiems mielai padėsiu nuo pat lipdymo pradžios iki galo! Nevertėtų jaudintis net ir tada, kai idėjų neturės, nes mielai padėsiu ir su kūrybine dalimi.

Kadangi ši pamoka bus skirta tik lipdymui, vietoje žaisliukų glazūravimo (dažymo) galiu pasiūlyti įvairiausius dekoravimo būdus:

Marmurinė technika – tai technika, kurios metu naudojamas balto ir juodo molio duetas. Toks spalvų žaismas sukuria marmuro efektą, o vėliau glazūravus dekoracijas permatoma glazūra – kūrinius galima puikiausiai naudoti puošiant eglutę ar namus.
Žaisliukų dekoravimas spalvotais angobais. Angobas – molis su spalvotu pigmentu. Tai dažai, kuriais galima dekoruoti dar neišdegusią keramiką.
Žaisliukų dekoravimas įvairiais spaudais. Įvairūs įspaudai ar tekstūros papuoš tavo nulipdyto žaisliuko paviršių ir net neabejoju, jog atrodys išskirtinai.

Tačiau jei vaikai lankys ne vieną pamoką, turės galimybę glazūruoti pasirinktomis spalvomis savo sukurtus papuošimus ar indus. 

Po lipdymo užsiėmimo reikia 2-3 dienų, kad molis išdžiūtų ir tik po to, galima išdegti specialioje krosnyje.

Kad pasiruošimas šventėms būtų dar lengvesnis – po keramikos užsiėmimo, pasirūpinsiu jūsų šeimos eglės papuošimų degimu, transportavimu bei pakavimu.

Galutinį rezultatą gausi po 1-2 savaičių nuo pirmojo užsiėmimo.

Į kainą įeina:
✨Lipdymo pamokos trukmė 2 val.
✨Keramikos šlifavimas ir paruošimas pirmajam degimui.
✨Visos kokybiškos lipdymui reikalingos priemonės ir molis (molio kiekis nėra ribojamas).
⁣⁣✨Sukurtų papuošimų degimas.
✨Individualus mokymas.
✨Saugus bei šventinis dirbinių supakavimas (atsiėmimas „Molinės virtuvės“ studijoje).

Mes visi norime, kad procesas būtų malonus ir raminantis, todėl viskuo pasirūpinsiu aš, o teliks mėgautis lipdymu.

Dirbtuvėse gali dalyvauti iki 5 vaikų.

Pamokos data

lapkričio 17 d., lapkričio 24 d.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kalėdinių žaisliukų lipdymo pamoka vaikams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
X