,

Glazūravimo namuose atmintinė (PDF)

20 

Svajojate apie glazūravimą namuose? Bet vis dar nežinote nuo ko pradėti? Dabar yra pats geriausias laikas tai išbandyti! Viskas yra įmanoma! Nebijokite, aš Jums mielai padėsiu.

Specialiai Jums paruošiau išsamią glazūravimo užsiėmimo atmintinę su nuoširdžiomis rekomendacijomis. Net ir neišėjus iš namų galėsite mėgautis lipdymo procesu. Visas glazūravimui reikalingas rekomendacijas, paslaptis, patarimus, aprašymus ir išimtis galėsite rasti čia.

Gautame PDF faile rasite:

👉 glazūros naudojimo patarimus ir ką reikėtų žinoti prieš pradedant naudoti glazūrą;

👉 glazūravimo būdų aprašymus, kurie Jūsų glazūravimo kelionės nerimą pavers malonumu. Patikėkite manimi, tai bus taip paprasta ir greita, kad nespėsite net mirktelėti!;

👉 svarbiausias mano rekomendacijas ir pastabas, kurios padės indus glazūruoti kokybiškai;

👉 glazūravimo žnyplių privalumus ir trūkumus, kurie leis mėgautis greitesniu glazūravimo procesu. Pažadu, kad su žnyplėmis indą glazūruosi žaibiškai greitai!);

👉 glazūravimo žnyplių naudojimo rekomendacijas.

Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus automatiškai atsiųsta glazūravimo namuose atmintinė. Jei el. laiško su PDF failu negavote, kuo greičiau susisiekite telefonu ar elektroniniu paštu su „Molinės virtuvės“ įkūrėja ir keramikos mokytoja Alberta.

Kategorijos: , Žyma:

Ką daryti, jei vis dar negavote el. laiško?

Laiškas Jums buvo išsiųstas, bet greičiausiai Jūsų paštas jį klaidingai pažymėjo kaip brukalą ir patalpino į reklamų (spam) dėžutę. Tad mano laiško ieškokite reklamų (spam) dėžutėje. Suradę atsakykite į jį – taip nurodysite savo el. pašto sistemai, kad norite „Molinės virtuvės“ laiškus gauti į savo gautų laiškų dėžutę.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Glazūravimo namuose atmintinė (PDF)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis