,

Glazūravimo namuose atmintinė (PDF)

20 

Svajoji apie glazūravimą namuose? Bet vis dar nežinai nuo ko pradėti? Dabar yra pats geriausias laikas tai išbandyti! Viskas yra įmanoma! Nebijok, aš Tau mielai padėsiu.

Specialiai Tau paruošiau išsamią glazūravimo užsiėmimo atmintinę su nuoširdžiomis rekomendacijomis. Net ir neišėjus iš namų galėsi mėgautis lipdymo procesu. Visas glazūravimui reikalingas rekomendacijas, paslaptis, patarimus, aprašymus ir išimtis galėsi rasti čia.

Gautame PDF faile rasi:

👉 glazūros naudojimo patarimus ir ką reikėtų žinoti prieš pradedant naudoti glazūrą;

👉 glazūravimo būdų aprašymus, kurie Tavo glazūravimo kelionės nerimą pavers malonumu. Patikėk manimi, tai bus taip paprasta ir greita, kad nespėsi net mirktelėti!;

👉 svarbiausias mano rekomendacijas ir pastabas, kurios padės indus glazūruoti kokybiškai;

👉 glazūravimo žnyplių privalumus ir trūkumus, kurie leis mėgautis greitesniu glazūravimo procesu. Pažadu, kad su žnyplėmis indą glazūruosi žaibiškai greitai!);

👉 glazūravimo žnyplių naudojimo rekomendacijas.

Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Tavo nurodytu el.pašto adresu bus automatiškai atsiųsta glazūravimo namuose atmintinė. Jei el. laiško su PDF failu negavai, kuo greičiau susisiek telefonu ar elektroniniu paštu su „Molinės virtuvės“ įkūrėja ir keramikos mokytoja Alberta.

Kategorijos: , Žyma:

Ką daryti, jei vis dar negavai el. laiško?

Laiškas Tau buvo išsiųstas, bet greičiausiai Tavo paštas jį klaidingai pažymėjo kaip brukalą ir patalpino į reklamų (spam) dėžutę. Tad mano laiško ieškok reklamų (spam) dėžutėje. Suradę atsakyk į jį – taip nurodysi savo el. pašto sistemai, kad nori „Molinės virtuvės“ laiškus gauti į savo gautų laiškų dėžutę.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Glazūravimo namuose atmintinė (PDF)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
X