,

Lipdymo namuose atmintinė (PDF)

20 

Svajoji apie lipdymą namuose? Bet vis dar nežinai nuo ko pradėti? Dabar yra pats geriausias laikas tai išbandyti! Viskas yra įmanoma! Nebijok, aš Tau mielai padėsiu.

Specialiai Tau paruošiau išsamų lipdymo namuose užsiėmimo atmintinę ir sąrašą su nuoširdžiomis rekomendacijomis. Net ir neišėjus iš namų galėsi mėgautis lipdymo procesu. Visas lipdymui reikalingas rekomendacijas, paslaptis, patarimus, aprašymus ir išimtis galėsi rasti čia.

Pateiktame virtualiame PDF faile rasi:

👉 pagrindinius patarimus, kurie lipdant padės išvengti keramikos skilimo;

👉 rekomendacijas: kokio storio indus galima lipdyti, kaip lipdymo metu išvengti rizikų, apie tam tikras įvairias išimtis, taip pat kaip reikia lipdyti plokščias lėkštes, kaip atrasti paslaptingą aukso viduriuką?;

👉 gudrybių aprašymus, kurie lipdant padės kontroliuoti indo formą ir jiems džiūstant padės išvengti skilimo; 

👉 marmurinės lipdymo technikos gaminimo aprašymą ir vaizdo įrašą, kuris padės suprasti, kaip sukurti marmurinį efektą;

👉 molio lipdymo vaikams idėjas – įvairių lipdymo technikų aprašymus ir vaizdo įrašus, kuriuose rasi idėjų, ką veikti su vaikais namuose.

Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Tavo nurodytu el.pašto adresu bus automatiškai atsiųsta lipdymo namuose atmintinė. Jei el. laiško su PDF failu negavai, kuo greičiau susisiek telefonu ar elektroniniu paštu su „Molinės virtuvės“ įkūrėja ir keramikos mokytoja Alberta.

Kategorijos: , Žyma:

Ką daryti, jei vis dar negavai el. laiško?

Laiškas Tau buvo išsiųstas, bet greičiausiai Tavo paštas jį klaidingai pažymėjo kaip brukalą ir patalpino į reklamų (spam) dėžutę. Tad mano laiško ieškok reklamų (spam) dėžutėje. Suradę atsakyk į jį – taip nurodysi savo el. pašto sistemai, kad nori „Molinės virtuvės“ laiškus gauti į savo gautų laiškų dėžutę.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lipdymo namuose atmintinė (PDF)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
X