,

Lipdymo namuose atmintinė (PDF)

20 

Svajojate apie lipdymą namuose? Bet vis dar nežinote nuo ko pradėti? Dabar yra pats geriausias laikas tai išbandyti! Viskas yra įmanoma! Nebijokite, aš Jums mielai padėsiu.

Specialiai Jums paruošiau išsamų lipdymo namuose užsiėmimo atmintinę ir sąrašą su nuoširdžiomis rekomendacijomis. Net ir neišėjus iš namų galėsite mėgautis lipdymo procesu. Visas lipdymui reikalingas rekomendacijas, paslaptis, patarimus, aprašymus ir išimtis galėsite rasti čia.

Pateiktame virtualiame PDF faile rasite:

👉 pagrindinius patarimus, kurie lipdant padės išvengti keramikos skilimo;

👉 rekomendacijas: kokio storio indus galima lipdyti, kaip lipdymo metu išvengti rizikų, apie tam tikras įvairias išimtis, taip pat kaip reikia lipdyti plokščias lėkštes, kaip atrasti paslaptingą aukso viduriuką?;

👉 gudrybių aprašymus, kurie lipdant padės kontroliuoti indo formą ir jiems džiūstant padės išvengti skilimo; 

👉 marmurinės lipdymo technikos gaminimo aprašymą ir vaizdo įrašą, kuris padės suprasti, kaip sukurti marmurinį efektą;

👉 molio lipdymo vaikams idėjas – įvairių lipdymo technikų aprašymus ir vaizdo įrašus, kuriuose rasite idėjų, ką veikti su vaikais namuose.

Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus automatiškai atsiųsta lipdymo namuose atmintinė. Jei el. laiško su PDF failu negavote, kuo greičiau susisiekite telefonu ar elektroniniu paštu su „Molinės virtuvės“ įkūrėja ir keramikos mokytoja Alberta.

Kategorijos: , Žyma:

Ką daryti, jei vis dar negavote el. laiško?

Laiškas Jums buvo išsiųstas, bet greičiausiai Jūsų paštas jį klaidingai pažymėjo kaip brukalą ir patalpino į reklamų (spam) dėžutę. Tad mano laiško ieškokite reklamų (spam) dėžutėje. Suradę atsakykite į jį – taip nurodysi savo el. pašto sistemai, kad norite „Molinės virtuvės“ laiškus gauti į savo gautų laiškų dėžutę.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lipdymo namuose atmintinė (PDF)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis