Akcija!

Lipdymo namuose atmintinė (PDF)

15 

Jei kuris laikas svajojai apie lipdymą namuose ir nežinojai nuo ko pradėti – tai yra tikrai įmanoma ir aš tau mielai padėsiu!

Specialiai tau paruošiau išsamią lipdymo užsiėmimo atmintinę, skirtą lipdymams namuose ir svarbiausią sąrašą su nuoširdžiomis rekomendacijomis. O svarbiausia, kad lipdymu mėgautis galėsi net neišėjęs iš namų. Visas lipdymui reikalingas rekomendacijas, paslaptis, patarimus, aprašymus ir išimtis galėsi rasti čia.

Pateiktame virtualiame PDF faile rasi:

👉 pagrindinius patarimus, kurie lipdant tau padės išvengti keramikos skilimo;

👉 mano rekomendacijas: kokio storio indus galima lipdyti, kaip išvengti lipdymo metu rizikų, apie tam tikras išimtis – juk visada yra išimčių. Taip pat kaip lipdyti plokščias lėkštes? Ir kaip gi atrasti paslaptingą aukso viduriuką?;

👉 gudrybių aprašymus, kurie lipdymo metu padės sukontroliuoti indo formą ir indams džiūstant padės išvengti jų skilimo; 

👉 marmurinės lipdymo technikos gaminimo aprašymą ir nuoroda į video įrašą, kuris padės suprasti, kaip sukurti marmurinį efektą;

👉 ką lipdyti namuose vaikams? Įvairių technikos lipdymo aprašymus ir vaizdo įrašus, kuriame rasi idėjų, ką nuveikti su vaikais namuose.

Apmokėjus į jūsų nurodytą el. paštą automatiškai bus atsiųsta Lipdymo namuose atmintinė. Jei el. laiško su PDF failu negavai, kuo greičiau susisiek su „Moline virtuve“ – Alberta pasiruošusi tau padėti. 

Kategorijos: , Žyma:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lipdymo namuose atmintinė (PDF)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pirkinių krepšelis
X